SPA

Personel SPA


SPA Kameleon jest fantastycznym miejscem , w którym każdy będzie mógł się zrelaksować i odpocząć, a fachowa obsługa sprawi, że wyjdziesz nie tylko odprężony ale i piękniejszy! Nasze SPA to inny świat, gdzie Ty i Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze.

Kompleksowa obsługa, rzetelność i profesjonalizm sprawiają, iż wizyta u nas jest wyjątkowa. Zastosowanie wysokiej jakości francuskich kosmetyków firmy THALGO daje gwarancję bezpieczeństwa, komfortu oraz dobrego samopoczucia.

W Naszym salonie czystość i higiena nie mają taryfy ulgowej. Do dezynfekcji wykorzystuje się preparaty firmy ECOLAB.

Oto nasz zespół:


• Anita Gmur - masażystka posiadająca kwalifikacje instruktora odnowy biologicznej oraz kosmetyczka z tytułem technik usług kosmetycznych. Uczestniczka wielu profesjonalnych kursów masażu, szkoleń Thalgo oraz pokazów kosmetycznych.

Regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkalających, co powoduje ze nasza oferta ciągle się poszerza. Z ogromnym powodzeniem stosujemy też "metody stare jak świat" czyli refleksologie, aromaterapię, masaże relaksacyje, które są niezastąpione dla osób szukających relaksu i wypoczynku. Równowaga pomiędzy dbaniem o urodę, wewnętrznym pięknem, dobrym samopoczuciem i sukcesem musi być zachowana.

Postaramy się spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania. Kosmetyka, bioodnowa jest nie tylko pracą ale również wielką pasją. Zaskoczymy Cię profesjonalną obsługą i rzetelnym podejściem do każdego klienta.

Hotel & SPA Kameleon Copyright Kamil Wesołowski | kamilwesolowski.com